Tábory

Tábory 2017

I v tomto roce Vám Domeček nabízí letní tábory, které děti nadchnou. Domeček má v oblasti pořádání letních táborů mnohaleté zkušenosti. Vždy se snaží zaujmout všechny mladé a nabídnout jim neopakovatelné zážitky, na které budou rádi vzpomínat jak děti, tak rodiče při prohlížení fotografií.

Tábor je vždy zaštítěn vedoucím s mnohaletou praxí obklopeným velmi schopným týmem pracovníků a dobrovolníků se srdcem na správném místě. Část táborů probíhá na naší táborové základně v Borové, v CHKO Blanský les; ostatní pak mají svoji základnu přímo na Domečku v Trhových Svinech (více už v nabídce táborů).

___________________________________________________________________

Keramický tábor 2017 – podrobnosti:

Nástup na tábor je vždy v neděli v 17:00 a ukončení je v sobotu v 11:00 (v 10:00 je vernisáž výrobků).

Zdravíme  všechny, co se těšíte na keramický tábor. Tábor probíhá jako vždy v Domečku v keramických dílnách, u kterých je dvorek a zahrádka. Spíme v patře budovy v kancelářích, klubovnách a ve srubu. Děti potřebují spacák a karimatku, na obědy  chodíme do jídelny finančního úřadu, převlékáme se, jdeme přes město, proto přizpůsobte výběr oblečení a obuvi. Když přeje počasí, chodíme po obědě na rybník a k večeru na hřiště do blízkého parku.

Seznam věcí: pracovní tričko nebo košile do dílny, starší tričko na batikování, ručník a osušku, plavky, hygienické potřeby, něco na spaní, sportovní obuv a jiné běžné oblečení na letní dny, teplá mikina, holínky s pláštěnkou podle uvážení, budeme ve městě.

Přejeme krásný a úspěšný konec školního roku.
My už se na Vás těšíme. Hanka, Kačka, Nikča a Eliška.

________________________________________________________________________

Těšíme se na společné zážitky:-)

PŘIHLÁŠENÍ ZDE