Aktuálně ke koronaviru

Aktuální informace k mimořádným opatřením v době COVID-19

Domeček – otevřeny jsou všechny služby a aktivity. Prosíme o dodržování zvýšené hygieny rukou, u vstupních dveří je připravená dezinfekce. Děkujeme za její použití.

________________________

Tábory: tábory se uskuteční v plánovaných termínech za zpřísněných hygienických opatření, všechny tábory jsou plně obsazené; přihlášky a další podklady zasílejte, prosím, do 30. 6. 2020 na e-mail: koordinator@domecek.org nebo poštou

NZDM – od 25. 5. jsou opět v provozu oba kluby (Archa i Domeček) v běžné otevírací době, pozn.: důležité je dodržovat nastavená hygienická a další opatření.

NZDM  – od 18. 5. je za zpřísněných hygienických opatření poskytováno od pondělí do pátku od 13. do 17. v Klubu Domeček (Branka 588).

Buškův hamr je otevřen od úterý 12. 5. (zatím pouze venkovní prohlídky a občerstvení). Od 26. 5. jsou přístupné i vnitřní prostory včetně nové expozice.

Podpora rodin s dětmi a Podpora pěstounských rodin je za zpřísněných hygienických opatření poskytována v plném rozsahu opět od 11. 5. 2020. Výjimkou je skupinové vzdělávání pěstounů, které je odsunuto do následujících měsíců.

Šatník v Borovanech a Trhových Svinech bude otevřen v pondělí 4. 5. 2020.

Obchod „Radost“ v Českých Budějovicích je otevřen od 27. 4. 2020.

Zásilkovna je stále v provozu. Její činnost nebyla přerušena.

Keramická a textilní dílna – její činnost stále pokračuje, je možno zadávat zakázky (telefon, e-mail, Facebook). Objednané zboží je možno vyzvednout v Zásilkovně.

_________________________________________________________________________

18. 3. – 11. 5. 2020

Podpora pěstounských rodin – pracovníci jsou s rodinami v kontaktu přes telefon, e-mail či videohovory.

Podpora rodin s dětmi – pracovníci jsou s rodinami v kontaktu přes telefon a e-mail. V případě zajištění základních potřeb rodin (např. zajištění potravinové pomoci) je pomoc zanechána před obydlím rodin a dochází k bezkontaktnímu předání.

Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež – pracovníci jsou s dětmi v kontaktu přes Facebook (včetně Messengeru a videohovorů), probíhají konzultace a online doučování. Uživatelé služby mohou na Facebooku sledovat materiály k aktuálnímu tématu měsíce.

 

____________________________________________________________

Důležitá opatření k 18. 3. 2020:

Důležitá Opatření Na Dveře